SEGEM 2022 EYLÜLSEVİYE TESPİT SINAVI 50 SORU Sizde segem sınavına girmeden kendinizi deneyin sınav tadında bu segem testini kaçırmayın

ÜCRETSİZ ÇALIŞMA GRUBU; Bu grup da önceden hazırlanan takvim paylaşılır takvimde ki gün ve saatlerde grup da sınav hazırlık testleri ve soru cevap aktiviteleri olacak.  İnstagram da bizleri takip edebilir hikayeler kısmında gruplarımızdan faydalanan yüzlerce insanın memnuniyetini okuyabilirsiniz.

ÜCRETLİ VİP GRUP: Bu grup da sizlere eğitim dokümanları her hafta 2 gün canlı soru cevap aktiviteleri hemen her güne test senaryolu konu anlatımı ve soru çözümü bulunmaktadır.  Bu grup da başarı oranımız %95 dir Hemen her dönem katılımcıların hepsi sınavı iyi puanlar ile geçmektedir. Yine memnuniyet mesajlarını instagram dan inceleyebilirsiniz. Bu ücretli grup özellikle daha önce girmiş başarısız olmuş defalarca denemiş ama sertifikayı alamamış Banka PTT vb. kurumlarda çalışıp işini şansa bırakmak istemeyen arkadaşlarımızın kaçırmaması gereken grup dur. Ödeyeceğiniz ücret yapacağınız ikinci sınav masrafları ve harcayacağınız zamandan çok daha ekonomiktir.

TEKNİK PERSONEL YETERLİLİK SINAVI

Başvuru Tarihi: 1-26 Ağustos 2022

Segem Sınavı: 17 Eylül 2022

Sınav illeri: Ankara, Ağrı, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Samsun

 

Eylül sınavında çıkan sorular için tıklayın 

SEGEM 2022 EYLÜL

 

 

 

 

 

 

 

 

SEGEM 2022 EYLÜL