SEGEM 2022 EYLÜL SINAVINA HAZIRLIK GRUBU Hakkında bilgilendirme,

Arkadaşlar her sınav öncesi olduğu 2022 Eylül sınavında da sizlere bir Whatsapp çalışma grubu açtık.

Gruba katılmak isteyenler ön alım grubu olan bu Whatsapp grubuna katılım TIKLAYINIZ. Ücretsiz yada Ücretli gruba girmek istediklerini admin e yazabilirler. Ön alım grubundan sonra Çalışma grubuna alınacaksınız.

Neden ön alım grubu var,

Amacı Segem sınavı olan gruplarımızda bazen farklı konular yada alakasız konular için katılan sizleri yanlış yönlendiren çok bilmiş kişiler katılabiliyor. Bu Segem sınavı dışında katılmak isteyen arkadaşları elemek için bir ön alım grubu açtık. Amacımız sınava hazırlanmak Eğer sizlere 2022 EYLÜL Çalışma grubu için katılım linki gönderirsek sağlıklı bir şekilde sınav hazırlık süreci geçireceksiniz.

ÜCRETSİZ ÇALIŞMA GRUBU; Bu grup da önceden hazırlanan takvim paylaşılır takvimde ki gün ve saatlerde grup da sınav hazırlık testleri ve soru cevap aktiviteleri olacak.  İnstagram da bizleri takip edebilir hikayeler kısmında gruplarımızdan faydalanan yüzlerce insanın memnuniyetini okuyabilirsiniz.

ÜCRETLİ VİP GRUP: Bu grup da sizlere eğitim dokümanları her hafta 2 gün canlı soru cevap aktiviteleri hemen her güne test senaryolu konu anlatımı ve soru çözümü bulunmaktadır.  Bu grup da başarı oranımız %95 dir Hemen her dönem katılımcıların hepsi sınavı iyi puanlar ile geçmektedir. Yine memnuniyet mesajlarını instagram dan inceleyebilirsiniz. Bu ücretli grup özellikle daha önce girmiş başarısız olmuş defalarca denemiş ama sertifikayı alamamış Banka PTT vb. kurumlarda çalışıp işini şansa bırakmak istemeyen arkadaşlarımızın kaçırmaması gereken grup dur. Ödeyeceğiniz ücret yapacağınız ikinci sınav masrafları ve harcayacağınız zamandan çok daha ekonomiktir.

 

TEKNİK PERSONEL YETERLİLİK SINAVI

Başvuru Tarihi: 1-26 Ağustos 2022

Segem Sınavı: 17 Eylül 2022

Sınav illeri: Ankara, Ağrı, İstanbul, İzmir, Konya, Mersin, Samsun