Segem Çalışma Notları Testler ve Daha Fazlası Sma Hastası Ebrar İçin

Merhaba Arkadaşlar Bildiğiniz üzere Tüm Segem .alışma notları ve testleri bugüne kadar gönüllü yayınladım kimseden ücret talep etmedim.

Belirlediğim bir rakam yok sizler gönlünüzden ne koparsa Ebrar’ ın Bağış hesaplarına yollayın bana dekontunu paylaştığınız anda bu belgeleri size mail olarak göndereceğim.

Şimdi sizlerden küçük bir ricada bulunmak istiyorum. SEGEM sınavı için bir çalışma manifestosu hazırladım. Manifesto içeriği;

segem çalışma notları

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıda ki çalışma seti sizlere SEGEM sınav öncesi ciddi yardımcı olacaktır.
Bu sete sahip olmanız için sizlerden SMA Hastası güzel kızımız Ebrar için bağış istiyorum.
Belirlediğim bir rakam yok sizler gönlünüzden ne koparsa Ebrarın Bağış hesaplarına yollayın bana dekontunu paylaştığınız anda bu belgeleri size mail olarak göndereceğim.

Amacım SMA hastası bu güzel Ebrar a yardım etmek. Aşağıda vereceğim banka vb. hesapların benimle hiç bir bağlantısı yok zaten araştırırsanız gerçekten bir yardım kampanyası olduğunu göreceksiniz.

Ebrar için sizlerin desteğini bekliyorum.

Saygılarımla,

Bu bağlantı linkinden ( TIKLAYINIZ) Ebrar’ ın Tüm sosyal medya hesaplarına Bağış kanallarına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merhaba ben Ebrar sma tip 1 hastasiyim. 3 yasindayim ve aylardir spinraza ilacimi alamiyorum. Kazandigim hareketleri tekrar kaybediyorum. Bu hastaliktan kurtulmam icin almam gereken Zolgensma ilacina ulasmam icin yardimlariniza ihtiyacim var. Yurtdisinda tedavi olabilmem icin bu son sansim. Bende yasitlarim gibi kosup ounamak istiyorum. Bugun benim mucizem olurmusun?  https://taplink.cc/ebrar_yasasin

 

EBRAR