LİNK LİSTESİ

Segem en popüler 100 SORU. 35 Katılım bankacılığı soru ve cevapları pdf olarak yanında hediye. 
Sizleri segem sınavına çalışmaya teşvik edecek bu kartlar. TRENDYOL da satışta satınalmak için görsele tıklayınız.


cekbikart segem soruları trendyol

Her sınav döneminde olduğu gibi bu dönemde, yüzlerce katılımcıya ücretsiz destek oluyor test paylaşımı yapıyoruz. Bu ücretsiz destek grubuna katılmak isterseniz görsele tıklamanız yeterli.

Ücretsiz segem whatsapp grubu

Yine her sınav döneminde Kısıtlı katılımcı kabul ettiğimiz VİP whatsapp grubumuz vardır.  Haftada 4 gün TEST. SEGEM konularını içeren  Soru cevap aktiviteleri. Segem akademi notları detaylı pdf olarak atılmaktadır. Notlarda önemli alanlar renklendirilmiş olup sizlere hızlı çalışma imkanı vermektedir. VİP gruplarımızda 24 saat soru sorabilir ve cevabınızı alabilirsiniz. Senaryo uygulamalı ders anlatımları ile konular aklınızda kalacak. VİP Ücretli gruba katılmak için görsele tıklayınız ön alım grubuna katılacaksınız. Grup yöneticisine yazarak kayıt yaptırabilirsiniz.

segem ders notları vip

Bildiğiniz gibi Segem sertifikaları site üzerinden pdf olarak veriyor Sizde sertifikanızı duvara asmak istiyorsanız gerçek sertifika kağıdına kaliteli baskı ile sertifikanızı gönderiyoruz bu hizmetten yararlanmak sadece 25 TL satınalmak görsele için tıklayınız.

segem sertifikası

 

segem linkler