27 Mart 2021 Segem Sınav Sonuçları Açıklandı

SEGEM SINAV SONUÇLARI 

Sigortacılık Eğitim Merkezi tarafından yapılan SEGEM sınav sonuçları için heyecan dorukta. 27 Mart tarihinde yapılan SEGEM sınav sonuçlarının nisan ayının ilk haftası açıklanması bekleniyor. SEGEM sınav sonuçlarının 7 Nisan Çarşamba günü açıklaması bekleniyor. Daha önceki sınavlarda ortalama bu süre içerisinde açıklama yapılmıştı.

sigortahocasi-segem-belgesi

27 Mart 2021 Cumartesi günü yapılan Segem Teknik Personel Yeterlilik Sınavı sonuçları 

Segem sınav sonuçları 2021

SEGEM SINAV SONUCU NASIL SORGULANIR?

Doğrulama kodu gönderimi esnasında yaşanan yoğunluk vb. sorunlar sebebiyle, aşağıda yer alan açıklamalar doğrultusunda işlem yapılması önem arz etmektedir.

1- Sınav Sonuçları sayfasındaki Kod Gönder butonu tıklandığında,  başvuru formu doldururken vermiş olduğunuz e-mail adresine “Bilgilendirme” başlığıyla kod gelecektir. Bu kodu, Sınav Sonuçları sayfasındaki ilgili bölüme girmeniz gerekmektedir.

2-Hotmail, yahoo, gmail, outlook, msn gibi uzantıları bulunan adayların, gönderilen doğrulama kodunu Gelen Kutusu’nun yanı sıra Önemsiz ve SPAM gibi klasörlerde de kontrol etmeleri gerekmektedir.

3-Anlık yaşanacak yoğunluk nedeniyle kod gelmeyen adayların üst üste kod gönder butonunu tıklamamaları, birkaç saatlik aralıklarla tekrar deneme yapmaları önemle rica olunur.

SİGORTACILIK EĞİTİM MERKEZİ sitesi olan SEGEM üzerinden sonuçlarınıza yukarıda ki bilgileri takip ederek bakabilirsiniz

Tüm katılımcılara hayırlı olsun