Segem sınavına eylül ayında giren katılımcılar so uçlara segem sitesinden bakabilirler.

Sınava giren tüm katılımcıları tebrik ederim bir çoğunuz geçtiniz özellikle VİP grup da geçme oranımız %95 in üzerinde Kasım ayında sınava girmek isteyenler için KASIM SEGEM ÜCRETİSZ grup linki.

paylaşımlar Çarşambadan itibaren başlayacaktır. Bunun yanında Kasım VİP ÜCRETLİ grubu 01.10.2021 cuma günü kurulacaktır katılmak isteyenler özelden bilgi alabilir. Vip grup birebir destek olduğum bir grup olduğu için katılım 50 kişi ile sınırlandırılmıştır. Kasım sınavı için hazırız. Sınava hazırlanan çevrenizi de gruplarımızdan haberdar ederseniz sevinirim.

TPYS Sınavının Sonuçları
Sınav sonuçları iki yöntemle öğrenilebilmektedir:

1- SEGEM internet sitesinde anasayfada sağ menüde yer alan Üye Girişi” bölümünden üye girişi yapıldıktan sonra “Başvuru Bilgilerim” sekmesi seçilerek,

2- SEGEM internet sitesinde anasayfada sol menüde yer alan “Sınav Sonuçları/Sertifika İndir” bölümünden TC kimlik numarası ile eposta adresine gönderilen kodun girilmesi ile.

SERTİFİKALAR, 4 EKİM PAZARTESİ GÜNÜ SEGEM İNTERNET SİTESİNDE SINAV SONUCLARI/SERTİFİKA İNDİR BÖLÜMÜNDE AKTİF HALE GELECEKTİR.